Kurumsal

Uzun yıllardır motosiklet yedek parça sektöründe ithalatçı-toptancı firma olarak yer alan EMRE, son yıllarda ivme kazanan sektörde, yıllardır edindiği ürün bilgisi ve pazar tecrübesini birleştirerek müşterilerine en iyi ürünleri sunma ve en iyi hizmeti verme gayreti ile faaliyetlerine devam etmektedir.

EMRE, kalitesi kabul edilmiş ürünleri motosiklet kullanıcılarına uygun fiyatlar ile sağlamak ve piyasanın taleplerini ve beklentilerini karşılamak için pazar araştırmalarını hem yurt içinde hem de yurt dışında kesintisiz olarak sürdürmektedir. 2006 yılı başlarında Türkiye distribütörü olduğu REGAL RAPTOR DADYWmarka motosikletlerin 10 farklı modelini ithal etmeye başlayarak kendi bünyesinde yedek parçanın yanında farklı bir faaliyet alanı oluşturup, pazara motosiklet ithalatçısı unvanı ile de giren EMRE, ürün çeşitliliğini müşterilerin taleplerini dikkate alarak her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Özel ürünleri EMREanlayışı ve kalitesi ile motosiklet tutkunlarına sunmak temel ilkedir.

EMRE sektördeki sorumluluğunun bilincinde olarak, yaygın / eğitimli bayi ve servis ağı ile kusursuz hizmet vermeye ve bu sayede müşterin ihtiyaçlarını karşılamak, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için kalitesi sürekli artan bir hizmet anlayışı ile motosiklet kullanıcılarının gözdesi olmaya devam edecektir.

EMRE, önümüzdeki yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleterek, müşteri için var olma politikasını sürdürecektir.

Büyük ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.